Služby


Profesionální foto nemovitosti

Profesionální fotografie jsou jedním z prvních a nejdůležitějších nástrojů pro prodej nemovitosti.

Sehrávají důležitou úlohu při rozhodování o prohlídku nemovitosti. Kvalitní realitní fotografie přivedou nové klienty, kteří se zamilují do nemovitosti na první pohled.

Při realizaci zakázky spolupracuji s profesionálním fotografem.

Videoprohlídka nemovitosti

Jde o skvělý prodejní nástroj, který na internetu osloví obrovské množství lidí.

Včetně těch, kteří by se na běžný inzerát s textem a fotkami nepodívali.

Cílená propagace videa na Youtube a Facebooku přináší více potenciálních zájemců

Video dokáže:

vyvolat emoce, předat informace nesdělitelné fotkou nebo textem, pomůže vytvořit zájemci lepší představu, zvýšit prestiž nemovitosti ...

3D scan - virtuální prohlídka

Dokonalá 3D vizualizace nemovitosti je nejefektivnější nástroj ke zviditelnění nabídky nemovitosti na realitním trhu. Virtuální prohlídka nabízí možnost přenést se do vybrané nemovitosti a vše si prohlédnout krok za krokem z pohodlí domova, tak jako byste se v ní nacházeli ve skutečnosti. Po spuštění prohlídky se pohybujte kdekoli po nemovitosti kliknutím do prostoru, nejlépe po naznačených bílých terčících v prostoru.

Marketing nemovitosti

Každá nemovitost je specificky jiná a potřebuje svou vlastní marketingovou kampaň. Správně zvolený marketing zvyšuje úspěšnost prodeje. V dnešní době už nestačí prezentovat nemovitosti pouze na realitních serverech. Při prezentaci nemovitosti využívám placené reklamy na Facebooku zaměřené na cílenou skupinu lidí, která tak osloví mnohem více potenciálních zájemců. Vlastní webové stránky nemovitosti umožní její prezentaci na nejvyšší špičkové úrovni. 

Home Staging

Profesionální příprava nemovitosti k prodeji

Homestaging je součástí realitních služeb, zabere podle typu nemovitosti 2-3 hodiny.

Co Home stagingem získáte?

Vaše nemovitost bude vyčnívat mezi ostatními, zaujme více zájemců o koupi, bude působit čistě a vzdušně, rychleji najde nového majitele, navýší cenu o 10-15% ...

Webové stránky nemovitosti

Vlastní webové stránky nemovitosti umožní její prezentaci na nejvyšší špičkové úrovni. Díky vlastním webovým stránkám mohu nemovitost představit komplexně na jednom místě. Má opravdu neomezené možnosti. Na webové stránky lze umístit informace o nemovitosti, fotogalerii, videoprohlídku, virtuální prohlídku a mnohém více. Je zde možné vkládat veškeré dokumenty a podklady ke stažení jako jsou například půdorysy, průkaz energetické náročnosti budovy, evidenční list aj.

Právní servis

Pro plynulost a bezpečnost prodeje je třeba použít kvalitní smlouvy a bezpečnou úschovu financí. Všechny smlouvy jsou připraveny klientovi na míru právními experty. Peníze klinetů jsou po celou dobu transakce uloženy na speciálním účtu v advokátní úschově nebo jiné bezpečné úschově.

Financování nemovitosti

Můj profesionální hypoteční poradce zajistí kupujícím hypotéku rychleji a levněji, než kdyby si ji řešili sami v bance. Nemusíte zdlouhavě obíhat všech 15 bank na trhu, hypoteční poradce to udělá za vás.

Přepis energií a pojištění majetku

Přepište energie na nového nájemce nebo majitele z pohodlí domova. Neztrácejte čas návštěvou poboček a dlouhým papírováním. Celý proces přepisu energií zajistíme za Vás včetně změny dodavatele. Budeme od vás potřebovat jen pár dokumentů a podpisů.

Analýza tržní ceny

Přemýšlíte o prodeji nebo pronájmu vaši nemovitosti? Základem úspěchu je dobře stanovená tržní cena. Pro určení ideální prodejní ceny pracuji s nejaktuálnějšími daty z realitního trhu. Odhad ceny nemovitosti je potřebný nejen pro prodej a pronájem, ale i pro situace jako jsou dědická řízení, platby daně, nebo zástava nemovitosti

Průkaz energetické náročnosti PENB

Průkaz energetické náročnosti budovy zkratkou PENB slouží k vyhodnocení kvality budovy z hlediska energetické náročnosti. Tento dokument sehrává důležitou úlohu při rozhodování o stavbě, rekonstrukci, prodeji, nákupu nebo pronájmu nemovitosti. Zákon ukládá povinnost prodávajícímu si tento dokument opatřit. Ráda Vám pomohu zajistit vyhotovení PENB a veškeré další náležitosti s touto povinnosti spojené.

Stěhovací služby

Stěhování je velmi náročná záležitost. Spolupracuji se stěhovací firmou a pomohu Vám zajistit komplexní stěhovací službu. 100 % spolehlivost, víkendy bez příplatků, garance nejnižších cen a profesionální tým pracovníků. Stěhování bytů a domů, stěhování firem a kanceláří, vyklízení do sběrného dvoru, stěhování těžkých břemen, obalovací materiál, auto s řidičem, rychlé převozy a výnosy ...